KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13925203
nr 1392 5203
Francoise Deberdt
(f. 1934), Frankrike
Färgetsning, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 2/20. Motivet: 35x34, yttermått inklusive ram: 66x52 cm
Françoise Deberdt, fransk bildkonstnär född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:57:46
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr